Dermapen – i skóra jak nowa

Dermapen to małe urządzenie przypominające długopis, które nakłuwając skórę i wprowadzając wgłąb substancje czynne, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny oraz pobudza fibroblasty. Efekty działania urządzenia Dermapen są spektakularne, choć aby uzyskać długotrwały efekt każdy pacjent potrzebuje innej ilości cyklów nakłuwania – to sprawa bardzo indywidualna. Igły w urządzeniu są jednorazowe, a sam zabieg – dzięki zastosowaniu kremu znieczulającego – niemal bezbolesny. Oczywiście tuż po zabiegu można odczuwać lekki dyskomfort: szczypanie, pieczenie, swędzenie, ale nie wymaga on żadnej specjalnej interwencji i szybko mija.

dermapen

Wskazania i przeciwwskazania

Dermapen doskonale radzi sobie ze skórą tracącą jędrność i elastyczność, z przebarwieniami, płytkimi zmarszczkami, blinami potrądzikowymi oraz innymi, rozstępami, a także ze skórą o niejednolitym kolorycie i zaburzonej strukturze. Stosuje się go nie tylko na twarz, ale także na inne partie ciała. Sprawdza się też w przypadku wypadania włosów. Wśród przeciwwskazań do zabiegu wymienia się:

  • choroby nowotworowe
  • ciążę i karmienie piersią
  • zażywanie niektórych leków
  • cukrzycę
  • padaczkę
  • trądzik
  • opryszczkę

Zabieg urządzeniem Dermapen jest w pełni higieniczny – igły są jednorazowe. I bardzo cieniutkie – 12 mikroigieł w głowicy Dermapen pracuje z częstością do 90 Hz, na sekundę wytwarzane jest więc do 1000 mikronakłuć! Ze wszystkich wymienionych wyżej względów, mezoterapia mikroigłowa uważana jest za skuteczniejszą i bezpieczniejszą niż tradycyjna.

dermapen

Dermapen to genialne urządzenie pod warunkiem, że trafi w ręce fachowca. Doświadczona kosmetyczka przeprowadzi szczegółowy wywiad i upewni się czy nie jesteśmy w grupie ryzyka. Przeprowadzi też zabieg precyzyjnie i z wyczuciem. Dlatego warto szukać wyłącznie gabinetów i klinik medycyny estetycznej o ugruntowanej renomie.

Jeżeli kosmetyczka zaproponuje dobrze zaplanowany cykl nakłuć, regeneracja i odmłodzenie skóry będzie prędko widoczne i utrzyma się na długo. Jeśli raz pobudzi się zdolności regeneracyjne skóry, każdy kolejny zabieg będzie jedynie podtrzymywał efekty wizualne poprzednich. Dermapen to małe urządzenie, które zrewolucjonizowało rynek usług kosmetycznych i estetycznych.  Mezoterapia mikroigłowa pomaga zawsze wtedy, kiedy wydaje nam się, że nie ma już dla skóry ratunku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.