filmy na czasie

Bukmacherzy: Nowy faworyt w wyścigu o numer 007. Kto zastąpi Daniela Craiga?

No Time To Die, którego premierę przesunięto na listopad 2020 roku będzie 25. filmem serii o agencie 007, a jednocześnie ostatnim, w którym w Jamesa Bonda wcieli się Daniel Craig. Jednocześnie, jak wynika z analizy londyńskiej firmy Unibet, nowym faworytem do przejęcia roli superszpiega – z szansami określonymi na 33% (kurs 3.0) – jest James Norton.

Podium uzupełniają niedawni faworyci i liderzy zestawienia – Richard Madden, którego szanse niezmiennie szacuje się na 29% (kurs 3.50) oraz Tom Hiddleston. W jego przypadku prawdopodobieństwo zdobycia roli Jamesa Bonda spadło z 29% na 22% (kurs 4.50)

Brexit Jamesa Bonda?

Analitycy londyńskiego bukmachera nie wykluczają jednak możliwości, że po raz pierwszy rola brytyjskiego agenta przypadnie aktorowi spoza Imperium Brytyjskiego. W rankingu znajdziemy bowiem m.in. Irlandczyka Cilliana Murphy’ego, Amerykanina Justina Hartleya (obaj ok. 10% szans przy kursie 11.0), Duńczyka Nikolaja Coster-Waldaua (ok. 7% szans, kurs 15.00)czy też Kanadyjczyka Ryana Goslinga (ok. 4% szans, kurs 26.00)

Polecane w serwisie

Popularne artykuły