chusteczki do higieny intymnej

Chusteczki do higieny intymnej

Kiedy zastanawiasz się, czy naprawdę potrzebujesz urlopu to znak, że… naprawdę potrzebujesz urlopu. Sam fakt, że podajesz w wątpliwość konieczność regeneracji sił oznacza, że jesteś już przemęczona i najwyższa pora się zresetować. Przyzwyczajona do codziennej rutyny na pewno będziesz miała kłopoty z pakowaniem – trzeba zabrać wszystko, co niezbędne, ale przecież nie cały dom! Na szczęście świat jest naprawdę mały, wszędzie te same sieci sklepów i karty płatnicze, możesz więc nie spinać, się, że jeśli czegoś zapomnisz, to stanie się nie-wiadomo-co. Ale bagaż podręczny spakuj należycie – od niego zależy wygoda  komfort w najdalszej podróży.

Do podręcznej kosmetyczki spakuj:

  • miniaturki najczęściej używanych kosmetyków
  • składaną szczoteczkę do zębów
  • jednorazowe nakładki na deski sedesowe
  • chusteczki do higieny intymnej
  • krem BB
  • cążki i pilnik do paznokci
  • waciki i patyczki kosmetyczne
  • małe ampułki soli fizjologicznej
  • szczotkę do włosów

chusteczki do higieny intymnej

Szybkie i precyzyjne odświeżenie się w trasie to warunek komfortowej podróży. Bez względu na to czy jesteś pasażerką czy kierowcą, czy jedziesz czy lecisz, długa droga zawsze dłuży się tak samo i jeśli nie ma możliwości poprawienia makijażu czy umycia zębów, człowiek czuje się paskudnie.

Szczególnie ważnym elementem wyposażenia podręcznej kosmetyczki są chusteczki do higieny intymnej. Można ich użyć nie tylko docelowo, ale także do przetarcia rąk albo twarzy. O ile chusteczki nawilżane do rąk niekoniecznie nadają się do sfer intymnych, o tyle w drugą stronę to działa. Kwas mlekowy zawarty w chusteczkach do higieny intymnej po prostu jest bezpieczny dla całego ciała.

chusteczki nawilżane

Chusteczki do higieny intymnej przydadzą się także podczas plażowania czy zwiedzania – gdziekolwiek będziemy chciały skorzystać z publicznej toalety, nakładki na deskę sedesową oraz chusteczki nawilżane do sfer intymnych sprawią, że będziemy minimalizować ryzyko złapania infekcji. Na podróż najlepiej wybierać małe opakowania, które szybko się zużywają i nie zabierają w bagażu dużo miejsca.

Nie wahaj się – potrzebujesz urlopu jak każdy. Pakuj manatki i ruszaj nad ciepłe morze! Nikt nawet nie zauważy, że cię nie ma…;)

Polecane w serwisie

Popularne artykuły