pudelkowa dieta

Dieta pudełkowa Gdańsk – Jak dopasować ją do własnych potrzeb?

Dieta to jeden z najpopularniejszych sposób, dzięki któremu można zacząć się zdrowo odżywiać, a przy okazji pozbyć się zbędnego balastu kilogramów. Jeszcze do niedawna rozwiązanie to było popularne wśród osób uprawiających sport czy celebrytów, a obecnie coraz więcej osób decyduje się na catering dietetyczny. Gdańsk, Warszawa — to tylko nieliczne miasta, w których można skorzystać z tego prostego, ale i wygodnego rozwiązania.

Czym wyróżnia się tania dieta pudełkowa Gdańsk? Czy tanio oznacza smacznie i zdrowo?

Zastanawiasz się, czy tania dieta pudełkowa jest zdrowa i smaczna? Zdecydowanie tak! Posiłki opracowywane są przez specjalistów w dziedzinie dietetyki. Każde z przygotowywanych dań ma nie tylko odpowiednio dopasowaną kaloryczność, ale również składniki – według wybranego planu dietetycznego. Dodatkowo posiłki przygotowywane są na świeżo, aby każdy z zamawiających mógł cieszyć się ich doskonałym smakiem – niezależnie od tego, czy wybiera opcję w mieście, jakim jest Szczecin, Gdynia, Sopot czy Gdańsk. Catering dietetyczny wbrew powszechnej opinii nie jest drogi, ale może być smaczny i zdrowy – to pewne!

Tania dieta pudełkowa — Gdańsk w czołówce konkurencyjnych cen

Dieta pudełkowa to wygodne rozwiązanie. Jest ono idealne dla osób, które pragną zmienić swoje nawyki żywieniowe i zacząć się zdrowo odżywiać. Zależnie od wybranego planu dietetycznego można pozostać na obecnym poziomie wagi, zmieniając jedynie spożywane produkty, lub zmniejszyć dzienne zapotrzebowanie na kalorie, a tym samym zdrowo zrzucić zbędne kilogramy. Catering dietetyczny Gdańsk to zdrowe i świeże jedzenie przygotowywane każdego dnia, aby sprostać najwyższym wymaganiom.

Nie jesteś pewny, jak obliczyć ile kalorii potrzebujesz, aby wybrać odpowiednią usługę, jaką jest dieta pudełkowa Gdańsk? Jest na to sposób. Wystarczy wykorzystać prosty kalkulator, w którym podaje się swoją płeć, wiek, wzrost oraz kilogramy. Kalkulator przelicza informacje i pokazuje wynik dotyczący dziennego zapotrzebowania na kalorie, dzięki któremu utrzyma się aktualną wagę. Chcąc ją zrzucić, wystarczy odjąć co najmniej 500 kcal. 

Dieta pudełkowa Gdańsk – czy da się dopasować ją do własnych potrzeb?

Dlaczego warto zdecydować się na catering dietetyczny? Gdańsk, Gdynia, Szczecin czy Warszawa dają szerokie możliwości w zakresie wyboru z wielu dostępnych wariantów. Dla osób zamawiających swoją dietę pudełkową jest to niezwykle pomocne i wygodne rozwiązanie. Doskonałym przykładem jest CHEF BOX. W ofercie tej firmy można znaleźć takie zestawy jak catering:

 • domowy,
 • office box,
 • wegański,
 • o niskim indeksie IG,
 • dla mam,
 • wegetariański z uwzględnieniem ryb,
 • wegetariański,
 • sportowy,
 • standardowy,
 • standardowy bez ryb,
 • bez glutenu i laktozy.

 

Duża ilość dostępnych wariantów to nie jedyna zmienna. Możliwe jest również dopasowanie samej kaloryczności posiłków, gdzie „najlżejsze” zestawy oferują 800 kcal. Co więcej, sporą zaletą są specjalne opcje, jak dieta dla mam – czyli zbilansowane posiłki przygotowane specjalnie dla kobiet będących w ciąży lub karmiących piersią. Dietetycy opracowali zestaw w taki sposób, aby zawierał wszelkie niezbędne dla kobiety elementy z wykluczeniem tych, których w ciąży nie powinno się spożywać. 

Szeroka oferta to także coś dla tych osób, które muszą ze swojej diety wykluczać produkty zawierające gluten czy laktozę. Mogą one wybrać zestaw przygotowany specjalnie dla nich. Dieta została przygotowana w taki sposób, aby unikać tych produktów, nawet w najmniejszych ilościach, dzięki czemu zamawiający może czuć się całkowicie bezpiecznie. 

Gdańsk – catering dietetyczny dla sportowców

Dieta to nie tylko sposób na spożywanie wyselekcjonowanych posiłków. Co jeszcze oferuje catering dietetyczny? Gdańsk czy inne większe miasta proponują również zestawy przygotowane z myślą o osobach aktywnie spędzających czas. To właśnie dla nich, dietetycy stworzyli zestaw sportowy. Zawiera wszystko, czego potrzebuje osoba aktywna fizycznie — energię do treningu, jak również składniki niezbędne do regeneracji mięśni po zakończonych ćwiczeniach. Dieta zawiera około 25% białka, 30% tłuszczy oraz 45% węglowodanów. Dostępna jest w wersji 3000 kcal oraz 3500 kcal.

Polecane w serwisie

Popularne artykuły