Długopisy drewniane – eko gadżet z logo firmy. Gdzie je kupić?

Długopisy są jednymi z najczęściej kupowanych gadżetów reklamowych, które można obecnie znaleźć w sprzedaży w wielu wariantach. W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się eko upominki, do których zaliczają się również długopisy z drewnianą obudową. Co oferują producenci? Gdzie można je zakupić?

Zalety zakupu drewnianych długopisów

Niedrogie długopisy najczęściej wykonane są z plastiku. Obecnie, gdy bardzo wiele osób zwraca uwagę na ekologię, zamiast nich warto zdecydować się na długopisy drewniane, które zamiast plastikowych elementów wykończone są naturalnym drewnem.

Drewniane długopisy to świetna propozycja dla firmy, która chciałaby podkreślić gadżetami reklamowymi swoje przywiązanie do natury i dbałość o środowisko naturalne.

Dodatkowo długopisy drewniane wcale nie są związane z wysokimi kosztami, co powoduje, że są one bardzo dobrą alternatywą dla popularnych długopisów plastikowych.

Rodzaje długopisów drewnianych

Producenci gadżetów reklamowych oferują długopisy drewniane w wielu wariantach do wyboru. Do dyspozycji są między innymi:

  • Standardowe długopisy reklamowe z metalowymi elementami – to najczęściej kupowane gadżety, które świetnie nadają się jako podarunek dla klientów czy kontrahentów, a także dla pracowników.

  • Drewniane długopisy bez przycisku – nie mają przycisku, mogą być także formowane tak, aby były łatwiejsze w trzymaniu.

  • Zestawy piśmiennicze z drewnianymi długopisami – wspaniały wybór jako podarunek, na przykład dla ważnego klienta lub pracownika. Najczęściej długopisy drewniane umieszczane są wtedy w drewnianym etui.

Długopisy drewniane z nadrukiem lub grawerunkiem firmowym

Aby długopisy służyły do promocji firmy, mogą być one uzupełnione o znakowanie. Na długopisach drewnianych najczęściej wykonuje się nadruki lub grawerunki, dzięki czemu mogą uzyskać indywidualny wymiar.

Takie długopisy drewniane mogą być wtedy skutecznym sposobem na promocję firmy, ponieważ za każdym razem, gdy będą używane, będą przypominały o firmie, która je przekazała.

Gdzie kupić drewniane długopisy reklamowe?

Obecnie długopisy drewniane są oferowane przez różne firmy zajmujące się produkcją gadżetów reklamowych. Z dostępnymi wariantami można zapoznać się już teraz w sklepach online, gdzie także można łatwo złożyć swoje zamówienie na długopisy oraz inne gadżety reklamowe.

Do złożenia zamówienia na długopisy drewniane konieczne jest przekazanie projektu graficznego do personalizacji oraz wybranie rodzaju i nakładu długopisów. Należy też podać adres dostawy i wybrać metodę płatności.

Dodaj komentarz