selfie mirror

Fotobudka

Fotobudka to już żadna sensacja. Nie ma eventu, imprezy firmowej czy rodzinnej uroczystości, żeby nie natknąć się na to jakże proste w działaniu i jakże intuicyjnie skonstruowane urządzenie. Fotobudka pozwala każdemu z uczestników imprezy na samodzielne wykonywanie zdjęć – solo albo w kilkuosobowym towarzystwie. Ekran dotykowy i widoczne na im aplikacje pozwalają indywidualnie skonfigurować parametry każdej sesji zdjęciowej. Jeśli więc wpadniecie przed fotobudkę albo do fotobudki – może być za kotarą i przypominać automat do zdjęć jaki znaleźć można np. w urzędzie paszportowym – nie będziecie mieli najmniejszych kłopotów, żeby wykonać serię zabawnych fotografii.

Każdej fotobudce towarzyszy tło (albo wiele różnych teł) oraz skrzynia gadżetów takich jak wąsy, brody, kapelusze, okulary, czapki, rękawiczki, dzięki którym możemy urozmaicić sesję fotograficzną. Jeśli gadżetów nie ma, możliwe że jest filtr  – podobny do tego na Snapchat – sprawiający, że nasze podobizny będą naprawę zabawne.

Selfie mirror

Jedną z wersji fotobudki jest selfie mirror. To także ekran dotykowy bogaty w aplikacje umożliwiające stworzenie serii zabawnych fotografii. Jego forma jest nieco atrakcyjniejsza niż tradycyjnej fotobudki, może dlatego chętniej zamawiamy takie magiczne lustro na wesela czy imprezy, podczas których aranżacja przestrzeni ma znaczenie szczególne.

Zdjęcia z fotobudki czy selfie mirror można wydrukować, zapisać na pendrive albo przesłać wprost na swoją stronę w social mediach. Ważne, że instalacja takich urządzeń do samodzielnego wykonywania fotografii sprawia, iż ludzie się integrują, dobrze bawią i nie krępują przed obiektywem tak jak w przypadku, kiedy są zmuszeni pozować zatrudnionemu na imprezę fotografowi.

Jeśli zachodzi obawa, że starsi uczestnicy imprezy będą mieli kłopot z prawidłowym użyciem fotobudki, zamawiając jej instalację warto poprosić o obecność asystenta, który wspomoże gości na każdym etapie robienia zdjęć.

Nowoczesne fotobudki mogą także nagrywać krótkie filmiki. Jeśli budka do zdjęć wyposażona jest w profesjonalną lampę studyjną, fotografie są o niebo lepsze niż w przypadku, gdy ma ona wyłącznie oświetlenie LED.

Dawne wspomnienia uwiecznialiśmy na czarno-białej kliszy fotograficznej, dzisiejsze archiwizujemy elektronicznie.

 

 

Polecane w serwisie

Popularne artykuły