dekoracje na butach

Naszywki jako element dekoracyjny obuwia

Naszywki na odzież wykorzystuje się w różnych celach. Niegdyś zwracano uwagę na ich funkcjonalność, np. pozwalały zakrywać dziury w ubraniach, obuwiu. Obecnie pełnią raczej funkcję modnego gadżetu, który sprawia, że dana bluza, plecak, buty są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Gdzie można zaopatrzyć się w dobrej jakości naszywki na buty i ubrania?

Popularność naszywek jako dekoracji – skąd się to bierze?

Większość ludzi ubiera się podobnie, nie wyróżnia się w tłumie. Nawet trendy w modzie są powtarzalne, cykliczne – przykładowo, obecnie modowo wracamy do początku lat dwutysięcznych. Naszywki na ubraniach i butach sprawiają, że nie jesteśmy już jednakowi. Pozwalają wyrażać siebie. Są szczególnie modne wśród młodzieży i młodych dorosłych, którzy potrzebują wpisać się w jakąś subkulturę, pokazać gust muzyczny czy zainteresowania. Widok przechodnia, który – za pośrednictwem naszywek – informuje nas, że lubi ten sam serial. To coś niepowtarzalnego.

Naszywki na ubrania mają też inną funkcję – związaną ściśle z dekoracją, estetyką. Są świetnym sposobem na odświeżenie swojej garderoby. Dodanie na but nowej, ładnej naszywki nadaje mu nowe życie. Pośrednio wiąże się to z ekologią i ochroną środowiska – stworzenie nowego ciucha zamiast kupowania nowego to bardzo proekologiczne działanie.

Gdzie można zdobyć ładne naszywki na obuwie i ubrania?

Naszywki na ubrania pozwalają całkowicie odmienić wygląd odzieży. Nie warto na nich oszczędzać. Lepszej jakości, droższa naszywka to inwestycja na lata. Warto szukać doświadczonych, sprawdzonych producentów, którzy nie oszczędzają na materiałach.

Osoby, które są zainteresowane zakupem nowych, ładnych naszywek na buty i ubrania, powinny edukować się na temat technik produkcji tych ozdób. Najpopularniejsze metody tworzenia naszywek to technika mikrowtrysku PCV (możliwość stworzenia ciekawych zdobień, efektowność), sitodruk i tłoczenia prądami wysokiej częstotliwości.

Producent naszywek Imar od kilkudziesięciu zajmuje się produkcją naszywek na ubrania i breloków reklamowych. Pracownicy tej firmy znają się na swoim fachu i wiedzą, jak stworzyć ładne, personalizowane ozdoby. Zainteresowani mogą zamówić tu naszywki – projekty fluorescencyjne (jaskrawe) lub fotoluminescencyjne (świecące w ciemności).

Polecane w serwisie

Popularne artykuły