Nowoczesne meble ogrodowe – rodzaje i warianty. Co wybrać?

Nowocześnie zaaranżowany ogród wymaga odpowiednio dopasowanych mebli ogrodowych. Jakie z nich warto wybrać? Sprawdź rodzaje i warianty mebli do ogrodu w nowoczesnym stylu!

Meble ogrodowe nowoczesne – rodzaje materiałów

Obecnie w sklepach można znaleźć nowoczesne meble wykonane w wielu wariantach materiałowych. Co może zaproponować producent mebli ogrodowych?

Metalowe meble ogrodowe

To meble wykonane z metalu, na przykład z aluminium, które jest lekkie oraz odporne na korodowanie, a także z malowanej proszkowo stali, która jest tańsza, ale też nieco cięższa.

Takie meble ogrodowe w nowoczesnym stylu są uzupełniane o wygodne poduszki, dzięki czemu są one bardzo komfortowe w użytkowaniu. Różne kolory poduszek pozwalają na dopasowanie ich do stylu ogrodu.

Drewniane meble do ogrodu

Drewno doskonale nada się również do nowoczesnych ogrodów. Warto zdecydować się wtedy na meble o prostym wzornictwie wykonane w całości z drewna albo łączone z metalową ramą.

Bardzo dobrze sprawdzają się gatunki drewna o wysokiej odporności na czynniki pogodowe, na przykład jak robinia.

Meble ogrodowe z technorattanu

Technorattan jest jednym z popularnych materiałów używanych do produkcji mebli ogrodowych. Jest to typ tworzywa sztucznego, które jest plecione, aby dać efekt naturalnego rattanu.

Meble ogrodowe z technorattanu charakteryzują się atrakcyjnym wyglądem i jednocześnie są również łatwe do utrzymania w czystości oraz nie wymagają specjalnej konserwacji. To powoduje, że są one doskonałą alternatywą dla materiałów naturalnych.

Warianty mebli ogrodowych w nowoczesnym stylu – kawowe, wypoczynkowe, jadalniane

Każdy producent mebli ogrodowych drewnianych – https://hastegarden.pl/produkcja/ może zaoferować pełną gamę modeli mebli ogrodowych, dzięki czemu mogą być one odpowiednio dopasowane do oczekiwań klientów.

Wśród popularnych wariantów mebli znajdują się:

  • meble ogrodowe kawowe – zestawy kawowe lub kawiarniane przeznaczone są dla osób, które poszukują kompaktowego kompletu mebli do ogrodu, składają się one najczęściej z dwóch krzeseł lub foteli oraz ze stolika

  • meble ogrodowe wypoczynkowe – to propozycja dla osób szukających maksymalnego komfortu, składają się one z kanapy lub narożnika, foteli, pufów, niskiego stolika kawowego zależnie od wybranego wariantu

  • meble ogrodowe jadalniane – ten komplet mebli ogrodowych najlepiej sprawdzi się do urządzania rodzinnych obiadów i grillów, ponieważ składa się z krzeseł oraz ze stołu jadalnianego, do wyboru są modele na 4, 6, 8, 10 osób, także ze stołami okrągłymi

Zakup nowoczesnych mebli ogrodowych możliwy jest obecnie stacjonarnie i przez internet.

HASTE TRADE & DESIGN Sp. z o.o.

Nowowiejska 2, 55-120 Oborniki Śląskie

Tel.: +48 717345371, E-mail: sklep@hastegarden.com

Dodaj komentarz