Opinie o Alior Banku

Opinie o Alior Banku – na co zwracać uwagę?

Wybór konta bankowego nie jest dziś tak prostym zadaniem, jak mogłoby się wydawać. Przecież wybór jest tak ogromny, że czasem nawet profesjonaliści mogą mieć problem z doradzeniem swoim klientom, co takiego powinni wybrać. A jakie są opinie o Alior Banku, który ostatnimi czasy zdaje się być „wschodzącą gwiazdą” bankowości?

Oczywiście, sama bank nie jest nową instytucją na polskim rynku, ponieważ prężnie działa na nim od wielu lat. Jedna to ostatnio zdaje się, że klienci chętniej spoglądają w jego stronę, a to za sprawą indywidualnego podejścia do obsługi klienta, dobrych warunków na poszczególnych kontach oraz tego, jaką opinię o nim słyszą od swoich znajomych. Co warto wiedzieć przed tym, zanim założy się tam konto lub lokatę?

Opinie o Alior Banku

Opinie o Alior Banku, które można usłyszeć od znajomych lub przeczytać na internetowych forach pokazują, że to bank, gdzie warto założyć tam swoje podstawowe konto. Ważne jest to, że żeby to zrobić, nie trzeba nawet osobiście stawiać się w banku, ponieważ można to zrobić przez Internet. To jeden z plusów bankowości internetowej oraz tego, że instytucja otwiera się na nowych klientów, którzy nie mają zamiaru tracić czasu stojąc w kolejkach. Przykładem takiego konta jest „Konto Jakże Osobiste”.

Opinie o Alior Banku
Fot. PixaBay

Prowadzenie konta w tym przypadku nic nie kosztuje, o ile spełni się jeden z dwóch warunków – miesięczne wpływy na konto wyniosą minimum 1500 złotych lub jego właściciel ma mniej niż 26 lat. Przelewy internetowe są darmowe, a opłata za korzystanie z wydanej do konta karty także może taka być. Tutaj trzeba wykonać kartą transakcje w miesiącu na minimum 300 złotych, by nic za nią nie płacić. W przeciwnym wypadku klientom banku przyjdzie zapłacić 5 złotych miesięcznie. Wypłaty z bankomatów Alior Banku są oczywiście darmowe. To oczywiście nie jedyne konto, na które warto zwrócić uwagę. Opinie o Alior Banku mogą być różne, ale trzeba wziąć pod uwagę suche fakty, a nie czyjeś personalne „widzi mi się”. Fakty są takie, że trudno znaleźć lepszą ofertę konta osobistego i basta.

Polecane w serwisie

Popularne artykuły