glosnik

Panasonic przedstawia głośnik dla graczy

glosnikPANASONIC przedstawia FINAL FANTASY®XIV Edycja Online*1, SC-GN01 poręczny głośnik dla graczy(WIGSS).

• Ekskluzywny design i niepowtarzalne opakowanie.

• Kultowe efekty dźwiękowe z FINAL FANTASY® XIV Online (FFXIV) są odtwarzane podczas włączania i przełączania trybów dźwięku.

• Zaprojektowany dla graczy we współpracy z FINAL FANTASY® XIV Online firmy SQUARE ENIX® Co., Ltd*2.

• Oferuje trzy różne tryby dźwięku, aby jeszcze bardziej zwiększyć wrażenia z gry.

• Realistyczne dźwięki dzięki oryginalnej technologii Panasonic True MAGESS napędzającej 4-kanałowe głośniki pełnozakresowe.

• Zapewnia wygodę nawet przy długotrwałym użytkowaniu dzięki ergonomicznej konstrukcji noszonej na ramionach.

• Wyposażony w wysokiej jakości podwójny mikrofon z redukcją szumów i echa, zapewniający wyraźne rozmowy.

Firma Panasonic ogłosiła wydanie FINAL FANTASY® XIV Online Edition przenośnego głośnika do gier (WIGSS) SC-GN01.

Zaprojektowany we współpracy z SQUARE ENIX® Co., Ltd., ten specjalny model jest zapakowany w wyjątkowe pudełko i ma zarówno logo FINAL FANTASY® XIV Online, jak i kultowe logo meteor wydrukowane bezpośrednio na korpusie produktu.

Gracze pokochają również specjalne efekty dźwiękowe wzięte bezpośrednio z FINAL FANTASY® XIV Online podczas uruchamiania gry i przełączania trybów dźwiękowych.

Stowarzyszenie Consumer Technology Association (CTA)® przyznało Panasonic SC-GN01, SoundSlayer WIGSS (Wearable Immersive Gaming Speaker System) wyróżnienie CES® 2022 Innovation Awards w dwóch kategoriach produktów — słuchawki i osobisty dźwięk oraz gry. SoundSlayer WIGSS jest uhonorowany za „przemyślany, nadający się do noszenia projekt, innowacyjną inżynierię dźwięku i połączenie wciągających trybów dźwięku”.

Specjalne Efekty Dźwiękowe

Zaprojektowany z myślą o graczach, GN01 zawiera specjalne efekty dźwiękowe zaczerpnięte bezpośrednio z FINAL FANTASY XIV® Online.

Unikalny “Dźwięk włączania” – Gracze FINAL FANTASY® XIV Online zostaną powitani linią melodyczną FINAL FANTASY® XIV „Prelude” po włączeniu GN01.

Przełączanie Trybów Dźwięku – Zainspirowany unikalnym Systemem Zbrojowni FINAL FANTASY® XIV Online, dźwięk zmiany zadania jest odtwarzany podczas przełączania trybów dźwiękowych.

„Kiedy gracze FFXIV usłyszą ten dźwięk, natychmiast skojarzą go z aktem „przełączenia”. Ponadto gracze często słyszą ten efekt dźwiękowy podczas rozgrywki, więc wielokrotne przełączanie trybów dźwięku odtwarza sytuację podobną do tej, która ma miejsce w grze — myślę, że to czyni wybór bardzo skutecznym we współpracy z FFXIV. Jestem pewien, że to skłoni naszych graczy do spamowania przycisku „przełącz tryb dźwięku” bez powodu!”

Masayoshi Soken – Reżyser dźwięku i kompozytor w SQUARE ENIX®

GN01 oferuje pole dźwiękowe o wysokiej rozdzielczości, które poprawia dźwięk w grze i zapewnia prawdziwie realistyczną podróż w świecie gry. GN01 jest zoptymalizowany do użytku z FINAL FANTASY® XIV Online, docenioną przez krytyków grą MMORPG*3 firmy SQUARE ENIX Co., Ltd. i zapewnia niezrównane wrażenia dźwiękowe w świecie Hydaelyn.

GN01 jest wyposażony w trzy tryby dźwięku stworzone przez ekspertów we współpracy z zespołem dźwiękowym FINAL FANTASY® XIV Online, dzięki czemu użytkownicy mogą w pełni cieszyć się wciągającą rozgrywką.

“Nawet jeśli mówimy o dźwiękach w grach łącznie, projekt dźwięku różni się znacznie w zależności od zawartości gry.

„Brzmi, by zanurzyć się w świecie gry.

Brzmi, by agresywnie łapać wygraną.

Brzmi, by poczuć urok swoich ulubionych postaci.

„Aby zmaksymalizować różne elementy tych dźwięków w grach, poszliśmy do firmy Panasonic, aby omówić nasze konkretne pomysły jako „graczy”. I jest to produkt, w którym Panasonic dał z siebie wszystko, aby rozwinąć nasze oczekiwania. (Rozważając kwestie wykraczające poza projektowanie dźwięku, firma Panasonic wykazała się dbałością o szczegóły i skupieniem się na graczach, podejmując takie decyzje, jak dostosowanie kabla USB w celu uzyskania ogólnej poprawy wrażeń…)

Chciałbym, aby wszyscy gracze doświadczyli tego dźwięku.”Masayoshi Soken – Reżyser dźwięku i kompozytor w SQUARE ENIX®

„Wyposażyliśmy tryby dźwięku w wiele dostosowań z perspektywy gracza, zakładając różne gatunki gier i style gry.

W trybie RPG wprowadziliśmy różne regulacje, aby bardziej dynamicznie przekazać wciągające wrażenie przestrzeni 3D i potężnych produkcji, a w trybie FPS zastosowaliśmy strojenie, aby solidnie uchwycić dźwięki 360° bez zbędnej przesady.

Spodziewamy się, że dźwięk przestrzenny i wrażenia z gry staną się jeszcze bardziej wyjątkowe dzięki trybom optymalnym dla każdej gry”.

Go Kinuya – Edytor dźwięku at SQUARE ENIX®

Trzy Gamingowe Tryby Dźwięku

Świetny dźwięk, bez względu na typ gry

GN01 jest wyposażony w trzy różne tryby dźwięku do gier:

  • Tryb RPG
  • Tryb FPS
  • Tryb głosu

Tryb RPG*4 – Idealny do gier RPG i zoptymalizowany pod kątem FINAL FANTASY® XIV Online. Ten tryb tworzy poczucie rzeczywistości i intensywności — jakbyś był w wirtualnym świecie gry.

Tryb FPS*5 – Zapewnia dokładny dźwięk przestrzenny, który pozwala użytkownikom słyszeć subtelne dźwięki, takie jak kroki, dając graczom przewagę w strzelankach pierwszoosobowych i strzelankach z perspektywy trzeciej osoby*6.

Tryb głosu – Wzmacnia ludzkie głosy, aby zapewnić naprawdę wciągające wrażenia. Polecane do gier przygodowych*7, w których wyraźny dialog może dostarczyć ważnych wskazówek.

Przełączanie się między trzema trybami w zależności od gry, w którą grasz, stworzy doświadczenie wypełnione intensywnością, napięciem i wysokim poziomem rzeczywistości.

GN01 zawiera również tryb muzyczny i tryb kinowy, aby zapewnić realistyczne wrażenia podczas słuchania i oglądania treści innych niż gry.

Co więcej, dzięki wyposażeniu w podwójny mikrofon o wysokiej wydajności z redukcją szumów i echa, GN01 pozwala na wyraźne rozmowy z innymi graczami, jednocześnie ciesząc się potężnym dźwiękiem przestrzennym GN01.

Jakość Dźwięku Zaprojektowana dla Graczy

Wciągający dźwięk dzięki najnowszym technologiom audio

GN01 jest zaprojektowany tak aby łatwo było go nosić, jego konstrukcja zawiera oryginalną technologię dźwięku, True MAGESS (Majestic Augmented Gaming Environment Sound System) z 4-kanałowymi pełnozakresowymi głośnikami. Panasonic oferuje wysokiej jakości głośnik do gier, łącząc ich oryginalne technologie przetwarzania:

  •  True MAGESS (Majestic Augmented Gaming Environment Sound System) – Wyposażony w 4 pełnozakresowe głośniki, które zapewniają dźwięk przestrzenny we wszystkich kierunkach wokół szyi, w głośnikach zastosowano magnesy neodymowe, aby zapewnić wysokiej jakości wrażenia słuchowe.

    • Wysokowydajny procesor – Dzięki naszej oryginalnej technologii przetwarzania dźwięku, GN01 miksuje treści 2-kanałowe do 4-kanałowych, aby stworzyć realistyczny dźwięk przestrzenny wokół uszu. Technologia ta jest również zgodna z treściami wielokanałowymi i jest w stanie odtworzyć ją jako naturalnie brzmiący dźwięk przestrzenny.

System głośników GN01 i unikalna technologia przetwarzania tworzą bardziej realistyczne pole akustyczne, dzięki czemu użytkownik czuje się, jakby otaczał go dźwięk we wszystkich kierunkach – pomagając w rozgrywce, umieszczając kroki, strzały i inne krytyczne efekty dźwiękowe dokładnie w otoczeniu dźwiękowym.

Specyfikacja przewodowa minimalizująca opóźnienia dźwięku

Wygodna rozgrywka z mniejszym opóźnieniem

Kładąc nacisk na wyeliminowanie opóźnień dźwięku, wybrano połączenie przewodowe z kablem USB, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia. Wiele konsol do gier umożliwia połączenia za pomocą jednego kabla USB*8, dzięki czemu możesz grać bez obaw o opóźnienia w różnych środowiskach gry.

Ergonomiczny Design

Potężny, wciągający dźwięk zamknięty w poręcznej obudowie

GN01 został zaprojektowany do noszenia na ramionach i oferuje optymalne rozmieszczenie głośników i technologię przetwarzania sygnału, aby zapewnić bogate i mocne wrażenia dźwiękowe. Konstrukcja do noszenia na ramionach pozwala cieszyć się długimi sesjami rozgrywki bez zmęczenia spowodowanego przez słuchawki nauszne, które ściskają uszy.

GN01 ma oryginalną konstrukcję obudowy firmy Panasonic, opartą na wynikach analizy danych dotyczących ludzkiego ciała, która zapewnia wygodę nawet podczas długiej rozgrywki.

SC-GN01 Podsumowanie funkcji

Świetny dźwięk z komfortowym designem

  • 3 tryby dźwięku dla różnych typów gier
  • True MAGESS (Majestic Augmented Gaming Environment Sound System) z 4-kanałowymi pełnozakresowymi głośnikami
  • Oryginalne przetwarzanie sygnału (miksowanie w górę/w dół do 4 kanałów)
  • Podwójny mikrofon o wysokiej wydajności z funkcją redukcji szumów i echa do rozmów

•     Ergonomiczna konstrukcja zapewniająca wygodną przedłużoną rozgrywkę

Uwaga: Funkcje, nazwy funkcji i specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Dlaczego Warto Korzystać z Przenośnego Systemu Głośników?

Zwiększa wrażenia z gry

Gracze często używają słuchawek do wciągającej rozgrywki, która po dłuższym użytkowaniu może stać się niewygodna. GN01 pozwala graczom grać w ten sam wciągający sposób, bez dyskomfortu związanego z zestawem słuchawkowym.

Odwiedź naszą witrynę internetową, aby uzyskać szczegółowe informacje www.panasonic.com/gaming.

SC-GN01E-FF Wearable Immersive Gaming Speaker System (WIGSS) będzie dostępny od lutego 2022 roku.

Funkcje, nazwy funkcji i specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

 

Polecane w serwisie

Popularne artykuły