parking

Podziel się miejscem parkingowym na Święta

parkingŚwięta Bożego Narodzenia to okres wzmożonego ruchu na drogach. Wszyscy kierowcy starają się dojechać na czas po zakupy i prezenty. Problem zagęszczenia ruchu występuje nie tylko na drogach, ale także na osiedlowych uliczkach i parkingach. Kto z nas nie zastanawia się czy jego kurier zdąży dotrzeć z zamówionymi upominkami, a może właśnie nie ma gdzie zaparkować? Podczas tych Świąt możemy pomóc bliskim i innym znaleźć miejsca parkingowe i szybciej zaparkować. Jak to zrobić? Wystarczy uruchomić aplikację mobilną TiPark i dołączyć do jej społeczności.

Święta Bożego Narodzenia to czas wzmożonego ruchu na drogach. Wiadomo, że w tym okresie wjazd samochodem do centrum może być dużym wyzwaniem, ale dzięki technologii można dziś uniknąć korków i problemów z parkowaniem. Tak jak samochodowe nawigacyjne GPS pozwalają wybrać najlepszą trasę, tak aplikacja TiPark pozwala na szybsze znalezienie miejsca parkingowego.

Jak szybciej parkować z TiPark?

Wszystko opiera się na społeczności – osoby, które widzą wolne miejsca parkingowe, zaznaczają je na mapie w aplikacji. Kierowcy, którzy korzystają z TiPark mogą dzięki temu szybciej zaparkować i w podziękowaniu przekazać za to napiwek. Można wymieniać się miejscami prywatnymi, zaznaczać wolne miejsca parkingowe w trakcie jazdy lub czekając w domu przy oknie na kuriera z prezentami, przyjaciół czy rodzinę.

Z aplikacji TiPark korzysta już kilka tysięcy kierowców w Warszawie i Krakowie. Aplikacja działa w całej Polsce. Podarujmy sobie trochę więcej czasu i pomóżmy wszystkim spóźnionym kierowcom szybciej zaparkować w te Święta.

Polecane w serwisie

Popularne artykuły