speak up opinie

Speak up – angielski w zasięgu… języka

Każdy sposób jest dobry, żeby zlikwidować językową blokadę. Szkoły językowe Speak Up język angielski mają na swych sztandarach od dawna – nauczanie języka obcego to nie jest sprawa prosta, ale dla lektorów tej szkoły owszem. Wydaje się często, że wystarczy być rodowitym mówcą, żeby umieć przekazać swoją wiedzę innym. Nie jest to prawda. Metodyka nauczania języka angielskiego jako języka obcego nie miałaby w takim razie racji bytu. Tymczasem ma i doskonale wiemy, że nie każdy człowiek mówiący na co dzień po angielsku to nie zawsze dobry nauczyciel.

Szkoły Speak Up stawiają na utylitaryzm. Język jako narzędzie porozumiewania się – oto droga do sukcesu. Wszystko jedno czy chcemy nauczyć się angielskiego, żeby czytać w oryginale albo pisać, czy po to, by wykorzystać umiejętności na niwie zawodowej – najważniejsze jest pokonanie oporu materii. Dobry nauczyciel pomoże nam pozbyć się lęku i wypłynąć na szerokie wody lingwistycznych umiejętności.

speak up angielski

Jeśli chcesz znaleźć lepszą pracę – angielski.

Jeśli chcesz zwiedzać świat – angielski.

Jeśli filmy z dubbingiem są nie dla ciebie – angielski.

Jeśli masz ochotę na Szekspira w oryginale – angielski.

Język angielski ogólny i język angielski branżowy to dwie różne historie. Jeśli chcesz być postrzegany jako doskonały fachowiec nie tylko w kraju, ale również za granicą a także wśród partnerów biznesowych, którzy odwiedzą nasz kraj – nie ominie cię kurs specjalistyczny. Angielski w Speak Up to także kursy branżowe: medyczne, informatyczne czy ekonomiczne. To kursy przygotowujące do uzyskania międzynarodowych certyfikatów, potwierdzających nasze kompetencje językowe.

speak up opinie

Wciąż ci za mało argumentów? Szukaj własnych – szukaj motywacji w sobie. To jedyna motywacja, która nie wygasa nigdy. Angielski w Speak Up to angielski z lektorami, którzy pomogą ci podtrzymać twoją wewnętrzną motywację. Dzięki płynnej znajomości języka zyskasz pewność siebie, lepszą pracę, wyjrzysz przez okno na świat.

Ponad 400 milionów osób w USA i Wspólnocie Brytyjskiej oraz 800 milionów  w pozostałych krajach świata porozumiewa się językiem angielskim. Chcesz dołączyć?

Polecane w serwisie

Popularne artykuły