skup zlomu

Sprzedaj złom w Gliwicach – skup złomu IKL zaprasza!

Firma IKL z Gliwic specjalizuje się w skupie złomu, oferując swoim klientom kompleksową obsługę wraz z przystępnymi cenami skupu!

Jak sprzedać złom?

Sprzedaż złomu jest obecnie najlepszym sposobem, aby się bo pozbyć i dodatkowo na nim zarobić. Takie świadczone są przez skupy złomu, które mogą zaoferować swoim klientom pełne wsparcie zarówno w odbiorze, jak i utylizacji niepotrzebnych materiałów.

Takie usługi oferuje swoim klientom firma IKL z Gliwic – skup złomu Gliwice. Od lat zajmuje się ona prowadzeniem skupu złomu różnych metali, zapewniając przy tym swoim klientom pomoc w jego transporcie i przygotowaniu do sprzedaży.

Aby sprzedać złom, wystarczy jedynie skontaktować się z firmą IKL, która będzie mogła zapewnić fachową obsługę na wszystkich etapach transakcji.

Jakie usługi oferuje skup złomu IKL z Gliwic?

IKL – skup metali Gliwice – https://www.iklodpady.com/ to firma, która zapewnia swoim klientom nie tylko pomoc w zakresie odkupu metali, ale również oferuje dodatkowe usługi, dzięki czemu cała transakcja jest jeszcze łatwiejsza i szybsza.

Odbiór złomu od klienta

W firmie IKL można zamówić usługę odbioru złomu, dlatego wtedy, gdy nie ma się odpowiedniego pojazdu do jego przetransportowania, wystarczy skontaktować się z jej pracownikami, którzy odbiorą go ze wskazanego miejsca.

Firma zapewnia również usługi polegające na załadunku złomu samochodem z HDS oraz dostarcza do klientów kontenery przeznaczone na złom. Dzięki temu można bardzo łatwo przekazać je do firmy bez konieczności angażowania własnego czasu oraz zasobów.

Demontaż konstrukcji metalowych do utylizacji

Firma IKL oferuje również klientom demontaż konstrukcji metalowych wymagających utylizacji. Usługa ta obejmuje również cięcie metali.

Dzięki temu można łatwo pozbyć się niepotrzebnych konstrukcji metalowych, których demontaż oraz transport byłby bardzo skomplikowany i wymagający pod względem technicznym. Firma IKL posiada niezbędne zaplecze do wykonania tych prac bezpośrednio u klienta.

Skup złomu IKL z Gliwic – jaki złom można w nim sprzedać?

IKL zapewnia swoim klientom kompleksowe wsparcie w zakresie skupu złomu różnych typów, pochodzących z różnych konstrukcji, urządzeń i maszyn.

Gdy poszukiwany jest skup miedzi Gliwice to miasto, w którym można sprzedać ten metal właśnie w firmie IKL, która zapewnia atrakcyjne ceny jego odkupu.

W IKL można również sprzedaż inne rodzaje metali, na przykład aluminium, brąz, mosiądz, cynk, ołów, znal. Firma odkupuje również stal nierdzewną, felgi aluminiowe, akcesoria i szyny kolejowe, żeliwo, wióry stalowe.

Można sprzedać w niej również złom z podziałem na kategorie – złom lekki, złom średni oraz złom ciężki.

PUNKT SKUPU ZŁOMU
44-109 Gliwice, ul. Metalowców 6
Tel: +48 537 666 706

Polecane w serwisie

Popularne artykuły