prezenty

Szukasz pomysłu na prezent od Apple? Te będą królować pod choinką

prezentyŚwięta za pasem, a elektronika to jeden z najchętniej wybieranych przez Polaków pomysłów na prezent. Jak wynika z danych Google w Polsce, w ubiegłym roku w okresie przedświątecznym zainteresowanie tą kategorią produktów wzrosło o 66 proc. Wśród najchętniej wybieranych produktów marki Apple w 2021 roku według danych iMad, autoryzowanego salonu i serwisu marki, znalazły się w kolejności: iPhone, Mac i iPad. Z prognoz wynika, że w święta triumfy święcić będzie natomiast iPhone 13.

Jak wynika z danych iMad, iPhone, MacBook i iPad to ulubione produkty Polaków od Apple. Najczęściej kupowanym urządzeniem w iMad w 2021 roku był bezapelacyjnie iPhone 12 Pro w różnych wariantach, który zastąpił iPhone SE, najchętniej wybierany w 2020 roku. Przed świętami najszybciej rosło jednak zainteresowanie iPhone 13, na który popyt zdecydowanie przewyższył w tym roku podaż. Wiele osób zdążyło jednak z zakupem i wszystko wskazuje na to, że wśród produktów Apple pod choinką królować będzie właśnie iPhone 13.

Inny prezentowy pewniak od Apple to iPad. Idealny zarówno do szkoły, na wyjazd, jak i do pracy. Najnowsze modele umożliwiają podłączenie myszki, karty SD i pendrive’a. Działają jak komputer, a zajmują mniej miejsca i zdecydowanie mniej ważą, a ceny najprostszych modeli  zaczynają się już od 1599 zł. Szukasz mniejszego prezentu dla osoby, która już ma iPhone’a? Idealnym dopełnieniem tego produktu jest kompatybilny z innym sprzętem firmy Apple Watch, którego ceny zaczynają się od 1299 zł.

Wynajmij komuś prezent

Jeśli kogoś przeraża kwota, jaką należy wydać na najgorętszy model sezonu, jakim jest iPhone 13, a mimo wszystko chciałby podarować go bliskiej osobie, warto rozważyć nieszablonowy sposób na sfinansowanie zakupu takiego prezentu – najem urządzeń mobilnych.

W usłudze iMadRent można wynająć urządzenie Apple i używać je bez konieczności kupowania. W przypadku iPhone’a 13 koszt wynajmu zaczyna się od 159 zł miesięcznie, a iPad’a Pro od 149 zł miesięcznie. Po 12 miesiącach można wymienić urządzenie na nowe. Co więcej, nie trzeba odwiedzać zatłoczonej galerii handlowej w przedświątecznej, zakupowej gorączce. Wszystko można załatwić online, a za niewielką dopłatą wynajmowane urządzenie można też objąć ochroną.

„Z usługą iMadRent można nie tylko korzystać z iPhone’a, iPada lub MacBooka do woli, płacąc najniższą opłatę miesięczną na rynku, ale również nie martwić się o ewentualne uszkodzenia. Jeśli się przytrafią, nasz serwis profesjonalnie je naprawi. Szybko doprowadzimy MacBooka do pełnej sprawności po zalaniu, czy wymienimy zbity wyświetlacz iPhone’a” – mówi Bartłomiej Żebrowski, General Manager iMad w Polsce.

Wymiana wyświetlacza w iPhone 12 lub 13 to wydatek rzędu 1649 zł. Gdy uszkodzeniu ulegnie część smartfona, której nie da się wymienić, w przypadku naprawy autoryzowanej konieczna może być wymiana urządzenia na nowe, a to nieplanowany wydatek rzędu kilku tysięcy złotych.

„W ramach iMadCare usługę naprawy można wykupić dla urządzeń: iPhone, AirPods, iPad, Apple Watch i komputerów Mac. Naprawa potrawa maksymalnie 10 dni roboczych od momentu dostarczenia urządzenia do serwisu” – wyjaśnia Bartłomiej Żebrowski, General Manager iMad w Polsce.

Polecane w serwisie

Popularne artykuły