stacjonarny na kartę

Telefon stacjonarny na kartę sim

Osoby starsze często przywiązane są do starszych technologii, które wydają im się bardziej przyjazne. Telefon przewodowy zajmuje w domu poczesne miejsce – od lat to samo. Daje to poczucie bezpieczeństwa i przewidywalności. Stacjonarny telefon domowy ogranicza jednak znacznie możliwość pozostawania w kontakcie z bliskimi – zwłaszcza tymi najmłodszymi, dla których aparat telefoniczny z poplątanym kablem umocowany na stałe w jednym miejscu to eksponat muzealny.

telefon przewodowy

Młodzi preferują technologie mobilne i kochają być w kontakcie zawsze i wszędzie. Coraz więcej osób starszych stara się więc nadążać za nowymi technologiami i ulega namowom dzieci czy wnuków na połączenie telefonu domowego z telefonem komórkowym. To doskonałe rozwiązanie – dosłownie i w przenośni. Odwiązujemy się od konieczności bycia zawsze w pobliżu telefonu domowego w obawie, że nie usłyszymy dzwonka; nie musimy „czekać na telefon” – telefon mamy zawsze przy sobie.

Optymalnym rozwiązaniem jest telefon stacjonarny na kartę sim. W opcji tej masz możliwość korzystania z jednego bezprzewodowego aparatu – telefonu komórkowego – który na karcie sim ma zapisany numer komórkowy i domowy. Komórkowy działa jak zwykle, czyli wszędzie, a domowy  wyznaczonej strefie, czyli w domu i w okolicy ok.  500 metrów od niego. System sam wybiera typ połączenia na twoją korzyść (żebyś nie przepłacał) – jeśli połączenie przychodzi z komórki, automatycznie kierowany jest na twój numer komórkowy, jeśli ze stacjonarnego – na stacjonarny.

telefon domowy na kartę sim

Jedna malutka karta sim gwarantuje ci więc wygodę i mobilność.

Oczywiście to nie jest oferta wyłącznie dla seniorów. To propozycja dla każdego, kto na co dzień korzysta zarówno z telefonu przewodowego jak mobilnego. Często tak zdarza się np. w biurach czy szkołach. Kiedy masz przy sobie jeden aparat zdalnie zarządzający twoimi połączeniami, możesz się swobodnie przemieszczać, nie jesteś uwiązany przy biurku, w sekretariacie czy punkcie obsługi klienta.

Oczywiście plan taryfowy można dopasować w zależności od indywidualnych potrzeb. Telefon stacjonarny na kartę sim do przyszłość telefonii domowej. Korzysta z niego coraz więcej abonentów.

Polecane w serwisie

Popularne artykuły