technologia

Zmiany na pokładzie Axis Communications

technologiaAxis Communications powiększa swój zespół. Posadę Sales Engineer Poland, Ukraine & Baltics objął Bogumił Szymanek, który awansował ze stanowiska Inside Sales Account Managera. Jego dotychczasową rolę objęła Diana Korszla, doświadczona Inside Sales Project Manager. Do zespołu dołączył także nowy Sales Engineer – Jarosław Sapko.

Bogumił Szymanek ma 12 lat doświadczenia w branży systemów monitoringu wizyjnego. W Axis Communications pracuje od 2016 roku. Przez ostatnie 6 lat zajmował pozycję Inside Sales Account Managera. Na nowym stanowisku Sales Engineer będzie odpowiadał za rejon Polski, Ukrainy i krajów bałtyckich. Systemy monitoringu zna zarówno od strony technicznej, jak i biznesowej. Jest absolwentem Politechniki Łódzkiej na kierunku Informatyka w Zarządzaniu i Handlu Elektronicznym.

Technologia IP i współczesne aplikacje sieciowe to nie tylko praca, ale także jego długoletnia pasja

Dotychczasowe stanowisko Bogumiła Szymanka obejmie Diana Korszla, posiadająca dziesięcioletnie doświadczenie w branży technologicznej, które zdobywała jako CEE Ultrasound Inside Sales Project Manager w firmie Philips Healthcare. Ma udokumentowane osiągnięcia w sprzedaży produktów i rozwoju usług wysokiej jakości zarówno w kanałach bezpośrednich, jak i pośrednich.

Zespół Axis Communications powiększa się także o nowego Sales Engineera – nowoutworzone stanowisko objął Jarosław Sapko. Jarosław ma 10 lat doświadczenia w branży technologicznej. Wcześniej zajmował się tworzeniem koncepcji rozwiązań technicznych w firmie Honeywell Building Solutions, m.in. w zakresie ochrony życia czy zabezpieczeń mienia. Ma doświadczenie w efektywnej współpracy z klientem, a także w doborze odpowiedniego sprzętu i urządzeń w zakresie systemów niskoprądowych. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej na kierunku Computer Science and Electrical Engineering. Interesuje się wykorzystaniem nowoczesnych technologii w systemach zabezpieczeń mienia i komunikacji bezprzewodowej.

 

Polecane w serwisie

Popularne artykuły