Zmywarki gastronomiczne tunelowe – idealna czystość naczyń w zaledwie kilka minut

Zmywanie naczyń w lokalu gastronomicznym może być czasochłonne. Aby przyspieszyć ten proces, warto zainwestować w profesjonalną zmywarkę gastronomiczną. Wśród dostępnych modeli znajdują się zmywarki tunelowe. Co warto o nich wiedzieć?

Jak zmywać naczynia w lokalu gastronomicznym?

Dzisiaj coraz więcej lokali gastronomicznych inwestuje w nowoczesne zmywalnie, dzięki którym można łatwo i szybko zmywać brudne naczynia.

Zmywalnia w lokalu może być wyposażona w różne rodzaje urządzeń, na przykład mogą być to zmywarki standardowe, kapturowe lub zmywarki gastronomiczne tunelowe. Rodzaje zmywarek różnią się pomiędzy sobą swoją konstrukcją oraz sposobem działania, co przekłada się na szybkość zmywania naczyń.

Wśród zmywarek o wysokiej wydajności znajdują się zmywarki tunelowe, które polecane są do lokali, gdzie zmywa się dużą liczbę naczyń.

Jak działają zmywarki gastronomiczne tunelowe?

Urządzenia jak zmywarki gastronomiczne tunelowe zbudowane są ze współpracujących ze sobą modułów, wewnątrz których jak w tunelu przesuwają się kosze z naczyniami.

W pierwszej kolejności naczynia w koszu są opłukiwane z resztek, następnie są zmywane, potem znów spłukiwane, a na końcu mogą być wysuszone. Dzięki temu, że naczynia umieszczone są w koszu i przesuwają się wewnątrz zmywarki, może ona działać na bieżąco i przez to szybko zmyć nawet bardzo dużą liczbę naczyń.

Naczynia w koszu są też bardzo łatwe w obsłudze, ponieważ można bez problemu umieszczać i wyciągać z nich kosze, co znacznie upraszcza i przyspiesza proces zmywania.

Całkowity czas zmywania zależny jest od wybranego programu, jednak zmywarki gastronomiczne tunelowe najczęściej pozwalają na pozmywanie naczyń w zaledwie 1,5 czy 2 minuty, dlatego są one bardzo szybkie.

W jakich lokalach sprawdzi się zmywarka tunelowa?

Urządzenia tego typu rekomendowane są głównie do większych lokali gastronomicznych, gdzie należy regularnie zmywać dużą liczbę naczyń. Mogą sprawdzić się w większych restauracjach, stołówkach, barach, gdzie ważne jest szybkie i sprawne działanie zmywalni.

Warto pamiętać o tym, że zmywarki gastronomiczne tunelowe zajmują więcej miejsca niż standardowe zmywarki lub zmywarki kapturowe, co powoduje, że należy również wygospodarować na nie odpowiednią przestrzeń w lokalu.

Zmywarki gastronomiczne tunelowe – gdzie kupić?

Urządzenia jak zmywarki gastronomiczne tunelowe sprzedawane są obecnie w wielu sklepach z wyposażeniem gastronomicznym. Sprzęt ten można zamawiać również w sklepach internetowych z transportem bezpośrednio na podany adres.

HYBRYDA ALEKSANDRA GÓRALCZYK

https://hybryda-gastro.pl

TEL: 32 418-72-55

E-MAIL: biuro@hybryda-gastro.pl

NIP: 6312312497, REGON: 241677598

ul. Stanisława Kunickiego 14, 44-100 Gliwice

Dodaj komentarz